Tartu Kolgata kogudus

 • 18.00 – 19.30 Tänapäevane ülistusmuusika
  Milline võiks olla tänapäevane ülistusmuusika? Saab kuulda laule, mida lauldakse Kolgata koguduse noorteõhtutel. Paljud neist lauludest kuuluvad ka pühapäevaste jumalateenistuste repertuaari.
 • 18.30 – 20.30 Laste mäng Hot Wheels
  Nii nagu nimigi ütleb – tegemist on mudelautode mänguga. Kõik lapsed saavad osaleda autode võidusõidul. Lubatud on ka oma Hot Wheelsi auto kaasa võtta!
 • 18.30 – 20.30 Mati mullid lastele
  Need on väga suured mullid, mida laste rõõmuks Kolgata õuel mullitatakse.
 • 18.30 – 20.30 Mukunga pannkoogid
  Eelmisel aastal veendusid kõik kirikuteöölised, et Keeniast pärit pikamaajooksja oskab süüa teha! Kolgata õuel küpsetas ta pannkoogilaadset Keenia toitu chapati. Sellel aastal on jooksumees taaskord Kolgata õuel chapatisid küpsetamas.
 • 18.30 – 20.30 Näomaalingud lastele
  Näomaalingud on tänapäeval väga popp teema. Meil on kaks suurepärast näomaalijat, kes hea meelega teie lapse näod hoopis teistsuguseks kujundavad.
 • 18.45 – 19.15 Kolgata ajalootund
  Võtame pooltunnikese, et rääkida Tartu Kolgata Baptistikoguduse ajaloost.
 • 20.00 – 21.30 Kristlik instrumentaalmuusika

Tartu Kolgata baptistikoguduse jaoks oli suur ime kolida 2013. aastal kaasaegsesse kirikuhoonesse Veski tänaval.
Kolgata koguduse rikkuseks on kõigide põlvkondade ühine jumalateenimine. Oleme kogenud, et usk Jeesusesse muudab elusid ning annab rahu ja rõõmu eluks.
Vabamas vormis jumalateenistusi viivad sõnavõttude ja eri stiilis muusikaga läbi paljud erinevad koguduseliikmed, samal ajal on lastele tunnid neljas vanuserühmas. Teenistustele järgneb kohvikuosadus. Nädala sees on noorteõhtud eesti ja vene keeles, mitmeid väiksemaid osadusgruppe. Oleme valmis palvetama iga inimese vajaduste eest, kui saadad neid palve@kolgata.ee
Kolgata kogudus rajati 1901. aastal. Aastatel 1931-2013 tegutseti Karlovas asuvas puitpalvelas. Veski tn kirik valmis linnaarhitekt Raal Kivi projekti järgi 1994. aastal uusapostliku kiriku jaoks, kes müüsid hoone 2013. aastal Kolgata baptistikogudusele.

Aadress: Veski t 40, Tartu

http://www.kolgata.ee/

Close Menu